Dňa 20.09.2014 sa v spolupráci s Poľovníckou organizáciou Durmuc v Trnovci nad Váhom konal 2.ročník Memoriálu Štefan Hrnčára – Jesenné skúšky stavačov so zadávaním titulu CACT. Na skúšky nastúpilo 13 psov, z toho 8 MKS, 3 MDS a 2 NKS.

Súťažiacim vyšlo počasie, terény boli pripravené na veľmi dobrej úrovni a každý pes mal možnosť preukázať svoje schopnosti na divej zveri. Skúšky úspešne absolvovalo 8 psov: z toho 6 psov v I.cene a 2 psy v II.cene. Víťazom skúšok sa stal MKS Komisz z Panských lesů s vodičom Jožkom Demčákom s počtom bodov 239 a titulom CACT. Na 2.mieste tiež s titulom CACT sa umiestnila NKS Jurta Garamparty s vodičom Ľubomírom Mervom s počtom bodov 233 a 3. miesto a Pohár Štefan Hrnčára si vybojovala MDS Xára z Bilice s vodičom Andrejom Zechmeistrom s počtom bodov 232 a taktiež CACT.


       Všetkým úspešným vodičom srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov na ďalších podujatiach. Vizsla Club zároveň touto cestou ďakuje aj p. Jozefovi Horváthovi za poskytnutie priestorov strelnice Hubert počas podujatia a sponzorovi GILTRADE s.r.o. za poskytnutie vecných cien pre súťažiacich. Z trinástich zúčastnených psov úspešne absolvovali skúšky ôsmi.