Vážení priatelia,

     časopisy v tomto archíve sú určené iba na online prehliadanie. Registráciou potvrdzujete, že časopisy budete využívať výlučne na študijné účely.

     Ak chcete tento archív používať, potrebujem najprv od Vás reťazec, ktorý si vygenerujete nasledovným postupom:

  • do okienka Užívateľské meno napíšte svoje užívateľské meno (nepoužívajte diakritiku!)
  • do okienka Heslo napíšte svoje heslo, ktorým sa budete do archívu časopisov prihlasovať (nepoužívajte diakritiku!).
  • Kliknite na tlačítko Generuj reťazec a výsledok mi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. na moju mailovú adresu. Reťazec neprepisujte ručne, použite copy-paste. Nezabudnite uviesť do tela mailu vaše skutočné meno a priezvisko!
  • Počkajte, kým Váš reťazec spracujem a pošlem Vám potvrdzovací mail.

       Po vstupe do archívu a kliknutí na niektoré číslo časopisu sa hlásite svojím užívateľským menom a heslom.

     Buďte takí láskaví, nekomunikujte so mnou anonymne. Ak sa mi nepredstavíte, vašu požiadavku budem ignorovať. O anonymov jednoducho nemám záujem. Ďakujem za pochopenie.
 

Ľubo Hrnčár, 14.II.2018

PS: Prehliadanie časopisov používa Flash technológiu. Tento archív bude fungovať dovtedy, kým webové prehliadače budú Flash podporovať. Zatiaľ som bohužiaľ nenašiel vhodnú html5 náhradu za Flash. Html5 verzia mi v niektorých prípadoch zaberá až 10 násobne viac diskového priestoru, ako Flash verzia... A ešte niečo - nežiadajte prosím odo mňa zdrojové pdf súbory, ani mi neposielajte novšie, alebo staršie čísla časopisu. Opäť ďakujem za pochopenie.

Užívateľské meno:

Heslo:Ak ste už odo mňa dostali potvrdzovací mail, Vstúpte do archívu časopisov